Fórum - Téma


W213 - Pokec


Fórum E-Class W213 W213 - Pokec

Manuály  |  Inzerce  |  Model Mercedes Benz W213  |  Naše vozidla


Diskuze o článku

Mercedes-Benz E-Class W213

Desátá generace E-Class je dalším velkým krokem do budoucnosti.  Po premiéře v Detroitu zahájil Mercedes-Benz W213 i světovou premiéru mnoha technických inovací. Ať už se jedná o nově vyvinutý vznětový motor ve spojení s lehkou konstrukcí a rekordních aerodynamických údajů. E-Class zvyšuje laťku s rekordním součinitelem aerodynamického odporu 0,23. Umožňuje pohodlnou, bezpečnou jízdu v nové úro...


1  2

Doli  
Libor
2017-01-04 11:40:21

epic: Jo, máš pravdu. Když to k nám začalo jezdit ve větším měřítku, tak jsem byl z některých věcí překvapený - a občas mě něco nepříjemně překvapí i dnes. Třeba včera, přijelo auto, které k nám jezdí už několik let, mimo klasiky - vstřikovače, hydroměnič... žádná hrůza, ale tentokrát si zákazník stěžoval na únik chladící kapaliny. Zjistilo se, že je prasklá příruba na velkém plastovém díle, kudy voda kolem hlavy motoru prochází. Po sundání hadice se projevilo to, že ten plast je úplně na rozsypání, dá se škrábat a ulamovat nehtem. Když na hadici utáhnu stahovací pásku, celé se to tlakem rozpadne.

Nemožnost koupit těsnění k výměníku olej/voda, ale jen celý kus, mě taky asi před rokem u tohoto modelu zaskočila.

O protáčející se vložce závitu v plastové vaně motoru ani nemluvím. ( Pro rejpálky, že to určitě utahujeme jako prasata a určitě ani nevíme, co je to momentový klíč, tak se to běžně stává při povolování této zátky....)

2017-01-04 11:51:17

Najdi pět rozdílů.

2017-07-25 15:30:47

Trošku rypnem... Ľudia neporovnávajte jablká s hruškami. MB je TOP! Všetky automobilky sa len doťahujú


Odpovědět

1  2