Fórum - Téma


W211 - Přisvícení do zatáček


Fórum E-Class W211 W211 - Přisvícení do zatáček

Manuály  |  Inzerce  |  Model Mercedes Benz W211  |  Naše vozidla2015-01-14 10:04:45

Zdravím,blbne mi přední levé světlo,na palubce hláška / kurvenlicht - corner light/,a světlo se stočí dolů,nebo zase do levé strany a už tam zůstane.Na diag. piše stranový pohon levé světlo.Chci se zeptat dá se s tohohle světla vytáhnout čočka?nebo zrušit chybové hlášení jak ten pohon odpojím?Dík

2015-12-21 05:03:26

Prisvedcovanie do zakruty hmlovkami-ide len jedna .. Prisvedcovanie do zakruty hmlovkami mi funguje len na lavu stranu.Na pravu stranu to nefunguje.Ziarovkou v hmlovke to nieje.Ked zapnem hmlovky,tak svietia obidve.Aj pri svieteni po zamknuti auta svietia obidve.Neviete cim to moze byt?

2016-02-11 20:40:15

Zdravim, naskočila mi hláška hdlmp cornering , levá čočka se nechce hýbat , světlo jsem rozebral , nikde žádná očitá závada nic ulomeného atd. všechno jsem rozložil a zase složil, dva dny všech ok a pak zase ona hláška a mrtvo , čočka občas zaškube , ale to je vše. Může to být motůrek toho natáčení? Díky za rady.

Lion  
Marek
2016-04-06 22:34:33

zkusím ještě tady

Ahoj, mám nemilé problémy s xenony: první 3 týdny po koupi vozu mi fungovaly komplet bez jediné chyby, při rozsvícení si udělali to svoje mecheche vlevo/vpravo/nahoru/dolů a vše OK. Pak na mě vyskočila hláška hdlmp cornering, zjistil jsem, že přestalo fungovat nasvícení vlevo/vpravo na levém světlometu, jezdím jezdím, pouze levá strana problém, pořešíme co nevidět, jenže: teď vyjedu večer a hledím a světla mi svítí asi tak 7metrů před auto, tak to otestuji a nefunguje, jak vlevo/vpravo, tak ani nahoru/dolů. Možná to mám více dní, jezdil jsem přes den a nevšiml jsem si toho. Další co se stalo, že dnes na mě vyskočila hláska Dipped beam right, zastavím, znovu rožnu světla a ona obě svítí a hláška není. Výbojky mám vyměněné za doby, kdy se nenatáčelo do stran levé světlo, nahoru/dolů to fungovalo a výbojky svítí OK. Máte nějaké rady na opravy? nějaké motorky, zkrat? Řídicí jednotka? Děkuji.

2016-04-06 22:57:26

lion: Čaudy, mam podobny problém, ale řešit ho budu v létě. Servisak bude sundavat nárazník a bude zjišťovat cim to je. Nefunguje mi natáčení do stran, snad to bude vypadat jen na ten moturek u levého svetlometu.

Naskakuje mi tato hláška


Odpovědět