Fórum - Téma


W164 - Airmatic


Fórum ML W164 W164 - Airmatic

Manuály  |  Inzerce  |  Model Mercedes Benz W164 ML  |  Naše vozidla


1  2  3  4  5 ......... 6

2014-10-28 09:43:16

Ještě jednou k diskuzi o Armaticu.Nechtěl jem se Vás pane R... tímto dotknout, pokud to tak vyznělo tak se omlouvám.Každý z nás dělá obchod, tlumičů jsme namontovali za tři roky hodně a vím,že tam byly problémy např.vytekl,vrzal,nefunkční ventil atd.Hledali jsme dodavatele,který kvalitu udrží.V začátcích jsme dokonce přes jednoho člověka z MB brali od Vás, dokonce jsme spolu hovořili po tel.cc2-3roky.Dnes opravdu bereme komponenty přes německo i bilstein máme sortimentu.Několik tlumičů jsme namontovali v reklamaci samozřejmě zdarma.Je možné, že se Vám dostal do ruky tlumič,který jsme motovali na vozidlo od dodavatele,který nám dodával sotiment ,který se po Vaší demontáži jevil jako zmetek.Neděláme opravy tl.ani je nerozebíráme.Abych to shrnul.Zadní tlumiče na ML,GL,R,jsou poddymenzované a je to slabé místo těchto vozidel.Nejlepší řešení je koupit si orig.nové v MB ale ta cena?!

2014-10-28 09:48:25

epic: ja jsem vyse popsal jak se opravuje tlumic a proste ADS jednotka se neresia to je i problem arnotts

renovujeme jednotky ABC a tam je problem obdobny

2014-10-28 09:59:14

O.k. já už bych do toho nevrtal. Oba jste se shodli ze problémy s tímto systémem jsou časté a neorigo díly jsou nekvalitní. takže je na každým co si na auto pověsí a za jakou cenu.

2014-10-28 10:02:22

Souhlasím, tak čus je svátek .

2014-10-28 10:17:05

zajimavosti je ze komponenty z vozu 2005 jsou snad nesmrtelne

tlumice drzi i s tretim mechem....

Marty: Vicemene nenapadam Vasi firmu. Kazdy ma nejake potize mam je ja, mate je Vy

Jde mi jen o to ze Vase forma reklamy je znacne agresivni a vysledek je to co ma zakaznik na voze

U nas se resi tri veci jako prvni: KOMFORT, BEZPECNOST, ZARUKA a pak az nekde v dáli je cena...

Bylo hodne tezke presvedcit klienty ze cena bude o neco vyssi ale auta se jim nebudou vracet na dilnu s resenim zaruk ale podarilo se...

Bohuzel stejnou vec resime i s elektronikou na turbech

jdu neco delat jeste dneska jedu do NDR pro dily takze VAYA CON DIOS

marty, 2014-10-28 10:02:22 napsal:

Souhlasím, tak čus je svátek .

2014-10-28 15:47:00

marty:

marty: To je právě důvod proč sem něco napíši.

Ta fotka co zde publikoval Radek je ode mne - je to focené přímo u mne na dílně. Jedná se o vzpěry, které se na našem trhu rozšířily za třetinové ceny originálních dílů. Samo sebou jsem upozornil Radka a ten, jak vidno se na prodej tohoto zboží vykašlal. Nikdy jsem od něj však nečetl ani neslyšel inzertní výroky Autoservisu MB Štoky. Vždy když na mne někde vybafne váš inzerát Mercedes Cars Servis Štoky vyloženě se musím smát a již jsem chtěl i reagovat - čekal jsem kdy zde někdo začne diskutovat o zázračné německé kvalitě.

Jako pozadí pro focení repasovaných tlumičů a měchu z Polska respkt Opavy a vysoké německé kvality z Číny používáte bílý podklad se značkou zboží MB - jaký je k tomu důvod pokud se nejedná o produkt MB - je zcela zřejmý - podvádíte lidi. Hloupé je, že tu nálepku máte nalepenou na stále stejném místě. Dokonce předstíráte, že vám snad MB dodává měchy ve vašich krabicích www.MSERVISSTOKY.CZ - to pro mne byl opravdu zážitek viz foto. a k tomu upozornění Pozor na prodejce, kteří prodávají za podezřele nízké ceny. Přebalují čínské produkty, jejich trvanlivost je řádově pár měsíců. Na krabici opět etiketa používána u dílu Mercedes Benz.Jaký máte k tomuto důvod ?

Další smůlou je že sídlíme všichni v jedné malé republice a ty auta prostě jezdí ze servisu do servisu (asi tam kde je nejlevněji) tak vidím co kdo dělá a jak to dělá. Tím ovšem nechci říci, že se nám někdy něco nepovede, nebo že jsme zcela bez chyby - průsery se však snažím řešit ke spokojenosti zákazníka.

Pokud čtu o vaši kalibraci podvozku - můžete mi říci v čem to spočívá, že ji stále tak zdůrazňujete? Jak ji vlastně provádíte?

Kalibrační data jsou zapsaná v řídící jednotce - vy je sice můžete změnit, ale předpokládám že najetí do tohoto menu by pro vás bylo to poslední - nepředpokládám, že disponujete zařízením kterým podvozek dokážete zkalibrovat - tak prosím uveďte - nafoukáme vám měchy pomocí diagnostiky na kalibrovanou výšku. Mimo jiné je tento úkon součásti montáže která má trvat :

Přední tlumič ML 164 2.4 hodiny jedna strana - obě 3:5 hodiny vaše inzerovaná sazba je 300kč - není tedy 1500Kč trochu více? Nebo si přestaňte hrát na MB s hvězdou na baráku a účtujte dle svojí nálady nebo nálady zákazníka.

Součástí je demontáž kola a pružící jednotky - vypustit napustit. třeba ASRA 32-8560-01

Je to stejné jako s vašimi opravami SBC - minulý týden u mne byl člověk a ne první, který jel víceméně přímo od vás (jste podstatně levnější ) ALE - jeho první otázka byla jak je možné, že je naše cena vyšší než ta vaše - má odpověď - protože my opravujeme a od nás odjedete s opraveným SBC.

Výmaz čínským Nintedem nebo přepis dat v developer modu lze provést na parkovišti - smůlou je, že pak nefungují čítače a závada se většinou opakuje.

Nemám nic proti vám ani proti vašim cenám, ale nazývejte věci pravými jmény pane Mercedes

2014-10-28 16:38:51

Vážený odborníku děkuji za komentář,kterým jste zahltil forum.Informace od zákazníku máme také.Např.přední měch na W164 uděláme do 1 hod.pokud nejsou komplikace.Ta sazba nám vychází celkem dobře.Udivuje mě ,že máte na slohové práce čas.Nebo Vám přebíráme klientelu? Prosím Vás pokud Vás to tak trápí tak se stavte já nemůžu máme moc práce.Dobře víte, že vždycky servis potká nějáký problém s reklamací opravy.Nebo u Vás ne????? Ty Krabice k teré jste zkopíroval z naší inzerce jsou z produkce Opavského obchodníka,od které jsme také odebírali před 2 rokama.Mám jich ještě desítky.Zasíláme v nich zboží v eshopu.Máte zájem?Vážený pane ,pokud prodáte a namotujete řádově několik set kusů nějaké procento je reklamace.Okamžitě montujeme Zdarma nový kus.Prosím už dále se nebudu vracet k tomu to tématu.Děkuji Vás za pochopení.Pokud máte v sortimentu kvalitní produkci rád ji budu od Vás kupovat.Platím hotově!

2014-10-28 17:57:01

Děkuji za titulování i za pozvání - rád bych si udělal čas, ale byla by to marná cesta. Nevěřím že bych se konkrétně od vás mohl dozvědět něco nového nebo zajímavého.

Má reakce je opravdu jen z titulu toho, že vědomě lžete a různými nepravdivými fotkami a komentáři oblbujete lidi a tímto nepřímo podrážíte svoji konkurenci.

Pokud dobře čtu tak pan Rudolf nikoho nejmenoval ani nenapadal - vy sám jste se vehementně přihlásil a reagoval na příspěvek.

Vy totiž ve své inzerci nepřímo píšete, že to co prodáváte vy, je nejlepší a to co prodávají ostatní je špatné.

Foto s nálepkami produktu mercedes (mimo jiné i na vaší krabici)není zcela náhodné. Proč si tam tedy nedáte foto s nálepkou rozsypaného čaje nebo Polskou vlajku.

Žádný z produktů vám výhodně nabídnout nemohu, jelikož montuji originální produkty. Jen v případě přání zákazníka namontuji něco co si zákazník vyloženě přeje.

Svých zákazníků si vážím - nesnažím se z nich dělat idioty pod zástěrkou znaku a nálepek Mercedes Benz. Nemám problém s tím, dodat díly levnější z druhovýroby, ale neoznačuji je nálepkami MB jako vy. Také netrpím dojmem, že mi zákazníky přebíráte i přesto, že má hodinová sazba je podstatně vyšší než ta vaše.

2014-10-29 05:32:55

Vážený pane,byl bych rád aby jste mě přestal urážet a psát píč........ že lžu.Materil který sepoužívá na výrobu manžet-měchu jez německé produkce.Komprosory AMK,Wabco,se podle Vás vyrábějí kde.na Václváku nebo v Babičině údolí.Když jste takový patriot tak asi víte, že měchřina,na vozech ML,GL,R atd.pochází z USA.A sám uritě víte dodavatel výroba je pro Mercedes těchto produktů je Čína.Tak jako světla pro mercedes tak jak vy máte rád NĚMECKÉ PRODUKCE, kde se vyrábějí odborníku.? Ve Stutgartu? Hovno V Jihlavě Automotive Lighting Jihlava.Rilové čerpadla pro mercedesy Německá kvalito víte kde? V Průhnicích? Origínální díle.Bosch Jihlava.Mám Pokračovat fILTRY NĚMECKÁ KVALITO .originální díle fa.Mann hummel u Třebíče .Možná ta návštěva u nás by stála za to,přece by jste se dozvěděl něco nováho pro Vaše slohové práce pro URÁŽENÍ KONKURENCE.

Vážení, zákazníci omlouvám se za použití nevhodných slov,ale s Pánem, který mě neustále uráží na fóru už to jinak nejde.Nepochybuju o jeho schopnostech ale vše má své hranice.

2014-10-29 06:38:43

Já se s vámi nedohaduji, kde se co vyrábí a je mi to tak nějak jedno. S tím co jste prodal a možná i dále prodáváte (fota označujete etiketami mercedes) si sáhněte do svědomí sám.

V žádném případě se vás nesnažím urážet, snažím se jen upozornit na prezentaci a označení vámi prodávaného a montovaného zboží.

2014-10-29 06:46:55

Hmmm koukam ze tady bude ještě veselí

Doli  
Libor
2014-10-29 06:48:40

Nevím tedy jak na koho, ale na mě to co napsal v duchu konstatování faktů uživatel Blueabyss ( možná i trochu s nadhledem a vtipem ) urážlivě nepůsobí - narozdíl od posledního příspěvku uživatele marty plného urážek a sprostých výrazů a rádoby chytrých poznámek kde se co vyrábí ( což asi víme i bez návštěvy ve Štokách všichni ). Nikde jinde než ve spojení - Jihlava, Havlíčkův Brod nebo Štoky jsem v inzerátech výraz Německá kvalita a hanění všeho ostatního jako " nekvalitní přebalovaná čínská produkce " taky neviděl, takže nechápu to rozhořčení autora který se tady k tomuto sám bez označení někým jiným, přihlásil.

2014-10-29 09:26:24

Vážení čtenáři,upozornění na přebalování čínských produktů bylo míněno na inzerci slovenského obchodníka který prodával měch za 3.500,-CZK.Přední nohu na ML za 7.000,-CZK.

Děkuji za pochopení

2015-04-28 20:58:12

aretacia podvozku pred zdvihanim .. Dobry den mam otazku treba blokovat airmatic pred zdvihanim na zdvihak?mam aj audi allroad a musim ho vzdy pri servise blokovat cez mmi.

2015-04-28 21:06:50

barantom164: Ne u MB není třeba nic dělat.

2015-04-28 21:14:15

Dakujem za odpoved v stvrtok prasim s autom do servisu posledne dva dni flaky nafty pod autom dost velke.neviete aspon priblizne na co sa mam pripravit nech ma ne..bne

2015-05-14 17:08:28

Zdravím pánove.... Dnes při stojícím ml se zvednutým podvozkem a najednou od praveho kola rana... a kolo je spadeny a nezvedne se ani když je dlouho nastartovany.... doufam že nepraskli mech? co jsem se tady docetl tak když praskne mech tak se nafouka ale porad ho kompresor dofukuje ale u vypleho aute casem spadne.. takze nemohlo se stat ze vyletela pouze nejaka hadička co de od kompresoru do mechu?:(

diky

Doli  
Libor
2015-05-14 17:30:17

polanorka: Samozřejmě že praskl měch. Pokud to chceš opravit, tak se ozvi.

2015-05-14 18:19:36

Je prasklina a prasklina. Pokud máš v měchu někde dírku, tak to kompresor asi stačí dofukovat, ale po vypnutí vzduch pomalinku uteče. Pokud, jak říkáš, byla slyšet taková rána, tak musíš mít v měchu asi trochu větší díru a s tou si už zřejmě kompresor neporadí.

2015-05-14 20:13:30

polanorka: Jak psal Doli, praskl ti měch. Stalo se mně úplně to samé. Při zvednutém autě padla rána a měch byl prasklý od shora až dolů. Pokud to chceš vidět, fotku bych měl mít někde v servisní knížce u auta. Takže nech opravit za nový .


Odpovědět

1  2  3  4  5 ......... 6