Fórum - Téma


W124 - Problémy se startem


Fórum W124 W124 - Problémy se startem

Manuály  |  Inzerce  |  Model Mercedes Benz W124  |  Naše vozidla


1  2  3

2016-04-25 19:34:43

attila: určitě zapojit a zkontrolovat podtlaky , zároveň zapalování (Palec,víčko rozdělovače,zapal kabely,svíčky) . Dále pak může být špatný teplotní snímač a nespouští se startovací ventil (Sytič) . Ve své podstatě motor má běžet i s odpojenou ŘJ motoru, jelikož je to mechanická stříkačka a alektronika je "jen kvůli spotřebě a emisím".

2016-04-26 10:23:01

jeremi: Vies mi povedat, ktorý teplotný snimas to je ? chladiacej kvapaliny, studeneho startu, alebo vies mi povedat, kde sa nachadza ? Ďakujem. A moze to mať ten snimac aj suvis so zlým startovanim ?

2016-04-26 15:35:03

maros192: Když se člověk kouká zepředu na motor, tak první (červený) spouští saharu , za ním je další teplotní snímač (to by možná mohl být on) a je tam ještě jeden, do kterého vedou podtlaky, ale to nevím k čemu slouží z boku na hlavě je další snímač, ten dává signál o teplotě motoru budíkům. Teoreticky může , jelikož by měl spouštět startovací ventil-sytič (mě třeba sytič jde, když je venku teplo, jakmile je zima ,tak startuju bez sytiče ). Ještě mě napadá jedna možnost a to akumulátor tlaku paliva, ten se nachází ze spod vozu na pravé straně, jakoby pod sedačkama. V držáku je tam palivové čerpadlo,pak akumulátor tlaku paliva a potom palivový filtr . Pokud nedrží tlak paliva, tak to trvá než člověk nastartuje .

2016-04-26 15:44:35

jeremi: No este to mozem skontrolovat. Lebo mam pomenene takmer vsetko, palivovy filter, vzduchovy filter, rozdelovac, sviecky, káble k rozdelovacu, olej, olejovy filter :D no proste skoro vsetko, no aj tak mam problem so startovanim. Ale vsimol som si jednu vec. hoci baterku nabijem na plno, tazko startuje. Ak ju napojim na startovacie kable tak nema problem nastartovat niekedy aj ihned. No ci je motor teply alebo studeny, robi to skoro stale. Skontrolujem tie hadicky a uvidime ci na nieco pridem. Dakujem


Odpovědět

1  2  3