Fórum - Téma


Sprinter - Nestartuje


Fórum Sprinter Sprinter - Nestartuje

Informace o modelu: Mercedes Benz Sprinter


1  2  3  4

2016-02-08 13:39:37

Elektronika při startu .. Dobrý den,

prosím o informaci jestli někdo bude vědět

MB sprinter 315 rv2007 110 kW Automat

3 tydny stal a tedˇ když chci nastartovat tak zhasnou buduky(+ všechny kontrolky ) motor se ani nepohne , nějaké relatka jen zacvakaji a nic , pak jak dám kliček do zakladní polohy za chvíli se znova palubka rozsvítí ( ujeté kilometry atd..)

Na začátku asi byla baterie vybitá , ale teď je baterie nová

Prosím o radu

Děkuji

JK

Doli  
Libor
2016-02-08 14:13:31

kavkic: Pokud je baterie opravdu v pořádku, bude problém v některém silovém kontaktu nebo kabelu. Začni na svorkách baterie, kostřícím kabelu a svorce na startéru.

2016-02-08 14:19:18

doli: zkontroluji dík, dám vědět

2016-02-23 16:55:41

doli: Je to tak , bylo to ve startovacím relatku pod sedadlem řidiče, rele se po domluvě rozděhlo a teď 2 týdny klid, díky za rady,

2016-08-01 16:45:53

Zdravim panove,

mám takovy problemek se sprinterem 308 d , po nasatrtovani a ohrati mi chcipne a uz ho nenastartuju az do doby nez zase schladne....predemnou mel auto buhvikdo a ja se ho ted po pul roce snazim ozivit. vymenil jsem palivovy filtr a nalil cerstvou naftu, pak prislo na radu vymena podtlaku ktery byly vsechny sterele......bohuzel ale stejne jakmile se sepne ten podtlakovy spinac co je na hlave tak pak po nejake dobe az je auto ohrate tak proste chcipne a vpodstate ho uz nenahodim....vypada to jako by cerpadlo pak proste vypnulo prisun nafty a hotovo. ma nekdo nejaky napad od ceho se odrazit?

gut
2016-08-25 17:37:17

Tak nám taky občas nešel nastartovat Sprinter. Třeba jsem byl na technické a udělal emise ,popojel k hale na prohlídku a tam jsem to točil minutu a nechtělo se tomu. U Mercedesu na diagnostice nic nenašli technik to venku nemohl natočit a v servisu to šlo na poprvé. Prostě občas to nešlo. Doporučili mi zaměnit čidlo na vačce a na klikovce.Čidla jsem přehodil z druhého auta a opět to nešlo někdy nahodit. Nakonec jsem se rozhodl na doporučení prověřit vedení paliva.Sundal jsem přívod nafty s filtru a obyčejnou hadičkou dovedl naftu z kanistru přes okno z kabiny,vratku jsem udělal taky. Vše fungovalo celý den. Sundal jsem celou nádrž podíval se jestli tam není třeba hadra. Sací plastovou trubičku jsem ponořil do dřezu a nafoukl pusou na jednom opotřebovaném místě byla díravá. Tak je asi po problému jen nechápu že to dělalo ze začátku třeba jednou denně. Tak pokud máte podobný problém vložte mezi sání do filtru průhlednou hadičku a neměly by tam jít bubliny. Mnoho zdaru GUT


Odpovědět

1  2  3  4