Fórum - Téma


Sprinter - Čalounění a tapecírunky


Fórum Sprinter Sprinter - Čalounění a tapecírunky

Manuály  |  Inzerce  |  Model Mercedes Benz Sprinter  |  Naše vozidla2014-07-26 11:41:55

Zdravim vsichni,prosim o pomoc.,konecne jsem stastnym majitelem sprinteru 213CDi, a chtel by poprosit o info..nevite nekdo o nekom sikovnym kdo muze vymenit calouneni interjeru (strop apod),nebo nekdo kdo ma na prodej interjer(mimo sedacek) na 213 9mist,nemusi byt novej,hlavne cistej a v dobrem stavubus se bude pouzivat pro prepravu lidi,tak chcy aby vypadal tak jak ma. pradem dekuji za rady a nabidky, Alex

MDN
2015-02-20 23:34:54

Zdravím všechny.

Mám Sprintera 2006 v provedení mikrobus, nebo jak se to jmenuje, jak má 4 řady sedadel. Jedna z věcí, které mě opravdu překvapují je akustická pohoda v autě, a to až do cca 120km/hod. Také oproti známým, co mají Ducata, nebo Transity, kde při přejezdech nerovností vše chrastí a drnčí, je Sprinter super. Tedy u mého auta až na 3 konkrétní místa. Jedná se o tapecírunky zadních dveří a pak na jedné straně plast co je na sloupku a jde od střechy dolů. Kromě toho je auto příjemně tiché.

Nu a teď ty otázky. Máte prosím někdo dílenskou příručku? Potřeboval bych vědět, jak šetrně tapecírunky sundat. Předpokládám, že budou na takových těch narážecích trnech, které bych vyměnil za nové a tím eliminoval tu vůli a při vibracích drnčí. To samé pro ten sloupek.

A další otázka, strop je obložený izolačními panely. A na pár místech ty hrany, kde panely na sebe navazují lehce odstávají. Vůbec se mi to nelíbí. Nevíte, jak to ve fabrice montují? Zda je to lepené, případně jakým lepidlem? Nevím, co je to za materiál, tak abych tam neudělal fleky, nebo to nějak nepoškodil.

Děkuji,

MDN


Odpovědět