Fórum - Téma


Policejní passat na D1 - překročení rychlosti


Fórum Koš Policejní passat na D1 - překročení rychlosti1  2  3

Zamčeno: 2016-07-29 14:47:39, Skyair
2013-12-06 14:18:49

jan333: No jo, dokud se nic nestalo tak to je sranda.

Co az "povahu vozovky" jak rikas, neodhadnes a nekoho zabijes ?

viki  
viktor
2013-12-06 17:22:32

doli: zle jsi pochopil mou odpověď jan 333 mě nestojí ani za to abych na něj reagoval natož aby mě s něj bylo smutno

Skyair  
Pavel
2013-12-08 13:33:33

Ahoj spolku.

  • Od založení tohoto nešťastného vlákna uplynulo už několik týdnů, kdy tu byly publikovány příspěvky, které nejenom nic nevyřešily, ale naopak řadu dlouhodobých členů otrávily. Rozhodl jsem se jako admin do vzniklé situace vstoupit a především se vyjádřit. Mlčením to nejde, protože se to týká konkrétních členů MBC, kterých si vážím za jejich dlouhodobý přínos díky svým zkušenostem a fundovanými příspěvky k tématům.
  • Proto jsem obnovil veškeré smazané příspěvky, abychom viděli, oč tu šlo. Současně jsem požádal webmastra o obnovení profilu "Slonice". A vlákno jsem přesunul do viditelného "Koše": http://www.mercedesclub.cz/forum-kategorie/kos-56

Rovněž jsem se s webmastrem dohodl na tom, že mazání příspěvků, profilů, dávání banů bude plně v kompetenci aministrátorů. Ti budou postupovat podle pravidel tohoto webu a předpokládám, že si budou svá rozhodnutí schopni v diskuzi obhájit.

  • Je mi líto, že tyto mimořádné excesy otravují členy, kteří tvoří mnohaleté jádro klubu. To, že nemáme na vše stejný názor je logické, ale způsob jakým to sdělujeme našim oponentům by měl mít úroveň. A pokud někteří noví, bezejmenní s anonymními profily se tu budou snažit tato základní pravidla slušnosti porušovat, pak se nemohou divit, že tady není místo pro jejich výlevy.
  • Naopak děkuji všem, kteří pravidelně svými příspěvky pomáhají udržovat kvalitní úroveň všech stránek tohoto webu.

Toť vše.1  2  3