Fórum - Téma


Nestartuje ...


Fórum Koš Nestartuje ...1 ......... 2  3  4  5  6 ......... 7

Zamčeno: 2015-02-06 09:20:55, Skyair
2013-12-27 23:12:44

blueabyss: i péro flaškovat týýýý jo

2013-12-27 23:14:30

miky: Ach jo. Přestanu jezdit asi. A to moc nejezdím.

2013-12-27 23:17:02

blueabyss: Vím že má. Ale asi mám docela štěstí protože za těch 6.let co to mám se mi nikdy nezastavil ani nepokazil.

viki  
viktor
2013-12-27 23:36:55

lucius: vin samozřejmě důležité je v mnohých případech nevyhnutelné

odborníkům to usnadňuje práci a náhled k danému problému

2013-12-27 23:39:18

viki: Ty jsi se něčeho napil?

viki  
viktor
2013-12-27 23:42:00

blueabyss: nenapil ale nic jsi nepochopil vysvětlovat Ti to nemá smysl tečka

2013-12-27 23:55:08

viki: pochopil cca 5 příspěvku a došli jsme k tomu že závada může být v palivovém čerpadle - nizkotlak a teď nevíme jaké to auto má čerpadlo elektrické v nádrži - mechanické na motoru?

Konkrétně u 203 byla aplikována ECU motoru Bosch i Delphi jsou v tom docela velké rozdíly - jde jen o tu podstatu věci. Lidi chtějí něco poradit - samo sebou chtějí tu radu co nejlepší nejpravdivější a k tomu je to VIN potřebné.

Viděl jsem zde a jsou tu i diskuze kdy jeden radí k benzínovému motoru a druhý k dieslovému.

Stále prostě neznám důvod proč VIN neuvést - jakým způsobem to ovlivňuje bezpečnost vozidla - zkus být i s Radkem konkrétní. Proč z jakého důvodu je VIN na mnoha vozidlech pod předním oknem v USA na sloupku čelního skla - můžeš mi na toto odpovědět jinak než že jsem něco nepochopil?

viki  
viktor
2013-12-28 02:19:44

blueabyss: viz první strana

2013-12-28 03:58:18

Argument se zloději mne nikterak nepřesvědčuje. Automobilky vynakládají docela velké úsilí v tom ,aby se auta nekradla - vozidlo je vybaveno různým zabezpečením - všechny jsou dříve či později prolomitelné.

Nikterak však neutajují ani neskrývají VIN vozidla.

V dalším poukazuješ : "přestaňte tu mlátit lidem do hlavy že je to povinnost zveřejňovat takové věci"

Odcituji ještě část propíraného odkazu - který sice s Radkem odsuzujete, ale zcela jistě jste jej nečetli:

(pokud by jsi jej četl nemohl by jsi napsat výše citované)

"Závěrem – nic z doporučených postupů není pro vás povinné, je to vaše volba. Ale pak se nedivte, že se vámi vznesenými dotazy bez těchto informací nebude nikdo kompetentní zabývat. A ani stále dokola upozorňovat a žádat o doplnění."

Viki jádro našich sporů posledních dnů je to, že píšeš - oponuješ nepravdami.

2013-12-28 09:28:23

blueabyss: "Proč z jakého důvodu je VIN na mnoha vozidlech pod předním oknem v USA na sloupku čelního skla?"

Maji to tam pro kontrolu policie. Zrovna tak s tim souvisi OBD snadno dostupne z mista ridice.

2013-12-28 09:59:43

Pátral jsem ještě na netu zdali jsou známe nějaké případy zneužití vozidla - dopátral jsem se k tomu že npříklad na Sauto - poměrně velký inzertní servr bez VIN nelze vložit inzerát. Mají to docela vymákle jelikož po vložení VIN se vyplní část známých údajů.

Doli  
Libor
2013-12-28 10:09:49

blueabyss: Nějak mě uniká smysl toho co se tu rozpoutalo??? Ti kteří se snaží radit kvalitně a odborně se teď musí ještě obhajovat a hledat důkazy, že to co požadují (informace o vozidle) není nějak zneužitelné??? Pro mě už to hraničí s debilizmem a rozhodně to nemá nic společného s tím, pro co toto fórum dosud sloužilo - ještě podotknu, že to opravdu není ani o lenosti nebo usnadňování pro někoho, jak naznačoval Viki - je to prostě o tom, že někdo něco chce, tak musí prvně bez doprošování napsat co a k jakému autu chce, ale to je pořád dokola, už mě to nebaví, stejně jako odpovídat na většinou první nesmyslnou otázku na Chatu - " Můžu se na něco zeptat? " Proč mám zbytečně psát - " ano prosím tě zeptej se" - proč nenapíše tazatel zrovna ten dotaz? Radek tady někde psal - není mě už 18... ale mě to někdy přijde, že někomu tady nebylo ještě ani 8

2013-12-28 10:51:30

Ja Vam to vysvetlim polopaticky

To s tim odcizenim vozidel je spise jako druhotna vec.

Mne vadi ta forma s jakou to vyzadujete. Kdyz to ctu tak to vypada jako " dej sem vin jinak se s tebou bavit nebudu si snad blbej tady mas pravidlo , jinak nevoxiduj" To ze to Pavel posvetil tou srackou a z majitelu udelal dementy , ktery kdyz jsou uplne tupy tak at si vyplni profil" A jeste napiše že : "Vo tom to tady je" nezlob se, ale ne ze je mi z toho smutno ,z toho je mi nabliti.

Nehlede na to kdyz uz jdeme do detajlu vsimli jste si ze ani jeden z Vas dvou nema VIN v profilu vyplneny u zadneho sveho Mercedesu?????

Jsem tady asi moc dlouho, pamatuju kdyz sem chodil jeden clovek tydne , vsichni jsme se byli absolutne v pohode vecer jsem se sesli na chatu pokecali jsme vyresilo se vsechno absolutne v klidu a tyhle veci se nestavali a k tomu slouzilo tohle forum Libore. Taky se mi treba stalo ze v sobotu ráno jsem mel před barakem 4-5 klubáků který se dožadovali kafe....

Možná je to tím , že ambice a reklama jsou přednější a když to podpoří Skyair ........ Možná je to tím že na nostalgii není čas

Proste mi vadí tahle forma ... a na ruskym mbclubu jsem tohle fakt nevidel a to tam odpovidaji technici z Berlina nebo z Moskvy či Petrohradu, odpovídají v rámci svého času a v klidu

Skyair  
Pavel
2013-12-28 11:18:47

enougher: Radku, asi je nejvyšší čas na reakci. Nemusíš se mnou souhlasit, ale to neznamená, že máš pravdu. To, že jsem na straně těch, co poskytují relevantní rady, které případ od případu vedou k vyřešení problému nemá nic společného s pohodou na tomto webu. Téměř 90% dotazů není o tom, kde si dáme kafe - i když také - ale o slušnosti a vstřícnosti. Možná ti to nevyhovuje, že přehlednost a srozumitelnost v dotazech je základem toho, aby nebyl tento web jako ostatní. Asi ti uniklo, že za poslední rok je na MC řádový nárůst uživatelů .

Proč? To může mít více důvodů. Především je to snahou několika jedinců včetně tebe, kteří se snaží najít řešení problémů na vozidlech , možná je to množstvím manuálů a rad v nich obsažených, nárůstem srazů a kdoví čím ještě. Nechápu tvé znechucení, neznám důvod a vzhledem k tomu, že většině to nevadí, proto nejenom já ale i další zde komunikující nechápou tvé zbytečně naštvané reakce. Stejně jako ty děláš co umíš, nebraň jiným v jejich názorech, které nejsou zaměřené na destrukci webu - tak jak to vnímáš ty.

Nikdo tu opravdu nic nemusí, když nechce.

2013-12-28 11:27:55

skyair: Pavle přečti si znova co jsem napsal a pak piš o pravdě . Zkus si to přečíst třeba 2x 3x 4x

Co se týče nárustu uzivatelu tak do svoji tabulky pridej ty činné a ty ostatní seškrtej

Skyair  
Pavel
2013-12-28 11:33:33

enougher: Čtu to nejenom tady velmi pečlivě, ale každý z nás mluví jiným jazykem. I to se stává. Nech prostor pro diskuzi ostatních a neměj za zlé, že ne všichni s tebou souhlasí.

Doli  
Libor
2013-12-28 11:43:54

enougher:

Polopaticky: To s tim odcizenim vozidel je sračka.

To jak si vykládáš to co napsal Pavel je sračka a je mě z toho na blití.

Nemám vyplněný VIN ani u jednoho svého vozidla, protože se na nic neptám.

Vlákna ve fóru podle mě slouží k radám a řešení konkrétních problémů vozidel mimo těch vláken která jsou vztažená konkrétně k akcím na kterých se pije káva. K řešení posezení u kávy je dost prostoru na Chatu.

Reklamu tu všichni z nás dotčených máme placenou a na rozdíl od Tebe Radku jsem nikdy do odpovědi ve vlákně nenapsal nic takového jako: Tohle je moje Know-how a tady to psát veřejně nebudu, zavolej mě zítra-veřejně to řešit nebudu...atd atd, abys mě rozuměl, já proti tomu nic nemám a chápu to, ale nepiš tu potom o 180 stupňů přetočené názory včetně nějakých nostalgií a podobně.

Do té doby, než jsi tu vyprovokoval tuhle debatu pro mě naprosto nepochopitelným příspěvkem to bylo taky jako na ruským mbclubu - v rámci svého času a v klidu

2013-12-28 11:52:52

enougher napsal: Nehlede na to kdyz uz jdeme do detajlu vsimli jste si ze ani jeden z Vas dvou nema VIN v profilu vyplneny u zadneho sveho Mercedesu

Radku věř, že až se zrovna tebe budu potřebovat zeptat proč mi vozidlo nestartuje tak jako první uvedu VIN - zatím jsem nevložil ke svým vozidlům jeden jediný dotaz tzn. že to VIN doposud nikdo nepotřeboval..

I přesto bych se zcela jistě dočetl něco o tvém knowhau a to že do fora nic psát nebudeš

enougher napsal: Možná je to tím , že ambice a reklama jsou přednější a když to podpoří Skyair ........ Možná je to tím že na nostalgii není čas

V tvém konkrétním případě bych snad o těchto záležitostech ani nemluvil. Tvůj více jak měsíc mávající Avatar a sdělení

"Timto oznamuji ze koncim jako uzivatel na tomto foru Kdo neco chce telefon ma"

Prostě nadešla chvíle, že už zde nejsi sám s pěti lidmi kteří k tobě chodí na kafe a nadšeně poslouchají tvé nostalgické příběhy o neschválených tlumičích Arnott které nakonec prodáváš. O tom jak olej turbo nemaže ale chladí jej o tom jak je na turbu elektrický variátor - popsal bych toho celou starnu - stačí se ohlédnout do historie.

Domnívám se že právě toto je důvod tvého vzteku.

edith: to vypadá jak kdybych to opsal od Doliho - není tomu tak jen mě to utvrzuje že máme stejné pocity.

2013-12-28 12:06:17

nevztekam se- jsem absolutne bez emoci

nepochopili jste nic ale nez aby jste rekli, ze asi neni z vasi strany vse košer ,radsi vytahujete minulost kluci bezchybny

protoze to je jediny co mate

btw jeste dopisu : k mymu mavajicimu avatatu nerikal nekdo pred mesicem a pul ze uz na to sere ........

2013-12-28 12:17:42

enougher: Ale co není z naší strany košer - to že pokud chci někomu poradit a vážně někdy chci, jelikož mi jeho vyřešení problemu přinese i zkušenost pro mne, tak z něj musím páčit údaje o vozidle ačkoliv si je mohl vyplnit v profilu?

Radku - já už to říkám rok, ale zatím jsem neměl potřebu si to dát do avataru.1 ......... 2  3  4  5  6 ......... 7