Fórum - Téma


Jednání Policie ČR


Fórum Dopravní přestupky Jednání Policie ČR1  2

2015-04-24 16:06:15

alacris: Městská policie by se měla starat o našeho blaho a bezpečnost.Tak jak to bývalo kdysi,za první rep.,kdy bylo četnictvo a policie.

Četník se staral o svůj rajón a sloužil pro to,aby v tom svém rajónu byl pořádek a měl respekt.Dnes to je bohužel tak,že na maloměstě starosta koupí laser na měření rychlosti a měšťáci se snaží plnit kasičku.Osobně bych MP zrušil,protože mnohdy více škodí než ,aby byli nápomocni,viz. notoricky známé případy publikované ve sdělovacích prostředcích.

2015-04-25 10:13:02

Osobně bych Městskou policii zrušil nebo implementoval do policie státní. Je to dle mého názoru pouze jakýsi legální prostředek k plnění městské či obecní kasy, či jakýsi "bubák" na lidi neplatící popelnice nebo poplatky za psa. Z původního záměru zbylo pramálo a celá situace inklinuje k dobám "šedých morů", kteří dávali pokuty za špatné parkování před ONV

Na druhou stranu chování některých řidičů je tak arogantní, že bych se asi neudržel a jako strážník či policista bych asi občas někomu jednu fláknul.....

2015-04-25 13:23:55

marvin68710:

2015-04-25 15:22:18

Jj taky bych městskou zrušil nebo převedl pod stát, ale to je věc jiná. Je smutný co si tady u nás policie nechá líbit. I když je to "blbej" měšťák, furt by k němu lidi měli mít trochu respekt. Ale na druhou stranu proč respekt, když s nimi můžeme mluvit jak s cikány.

Iron  
Tomáš
2016-04-18 12:35:50

alacris: v 99,9% volaj státní. Jedno individum od nás jim taky dalo díl. Dokonce to snad i vyhrál.

2016-04-18 13:17:41

iron: Minulý týden jsem měl bohužel,nehodu,na kruháku mi nedal přednost spěchající PPLák,to je jejich normální styl jízdy,jezdí jako šílenci,poškozená PP strana vozu,nárazník,světla,mlhovka a hliníková výztuha nárazníku.Auto je v "nemocnici" a čeká na "omlazení",škoda cca za sedmdesát tisíc.

Musím však říci,že státní policie se chovala naprosto profesionálně,kluk a holka a byli velice vstřcní a příjemní,cca po dvaceti minutách bylo vše vyřešeno.Všechno jde z pov. ručení vyníka,nemusím se o nic starat,pouze převezmu opravené auto,peníze bude vymáhat opravna po pojišťovně.

Jinak co se týče NY (czech city police),zrušit okamžitě a poslat,nejlépe do uranových dolů.

2017-03-01 14:56:35

šolim:Můj názor, PČR ,normální lidi,MĚSTSKÁ,až na vyjímky,vypatlané hlavy,které nejsou schopny reagoval dle okolností a podle zákonů,mnohdy je neznajíce .

2017-03-08 20:00:25

Je mi smutno když vidím, jací hlupáci jsou mezi námi. Slušné chování ještě nikoho nezabilo a arogance kterou tento Radovan předvádí jen vystihuje jeho inteligenci. Už výrok samý "s ničím nikdy nesouhlasit" asi hovoří za vše. Je nutno podotknout, že při projednávání přestupku na odboru dopravy automaticky hradíte nad rámec pokuty také paušální poplatek za projednání přestupku, pochopitelně jen pokud Vás uznají vinným. Ne nadarmo se říká, že nejhorší je srážka s blbcem a je úplně jedno, jestli je to blb v uniformě, nebo za volantem. Našim řidičům však občas bohužel schází jakákoliv sebereflexe a místo zpytování svědomí se pak uchylují ke zbytečným obstrukcím. Osobně mám takový pocit, že nevychovanců a buranů je v naší společnosti čím dál tím víc. Podle mého skromného názoru byl pozdrav vždy elementárním prvkem slušného jednání, ať již příjemného, či nepříjemného. A nesouhlasit s přestupkem přeci mohu i inteligentně a seriózní formou.


Odpovědět

1  2