Fórum - Téma


Jak jsem chtěl koupit W168...


Fórum Pokec všeobecný Jak jsem chtěl koupit W168...
2014-11-08 22:22:36

Vím,že o příběhu , o který se chci podělit se tady psalo již vícekrát,ale chci se podělit o pár zkušeností,které jsou však notoricky známé.

První auto na které jsem se byl podívat byl vůz v Novém Městě na Moravě ,dle nabídky a popisu "perfektní stav" (autoholek),hrůza rezaté,včetně disků a prodejce chtěl" jenom" 98 tis kč,další "morda" Pardubice Auto Essa červené Avantgarde roč.2001 89 tis km.

Hned po příchodu jsem se podíval na přední kotouče a bylo mi kasné,že auto má min. 150 tis km ,hrana na kotouči cca 2,5 mm arezatý jako sviňa a o zadních bubnech ani nemluvím,tam se z bubnu už loupala rez.Motor šel pěkně,ale tím to končilo,auto téměř vůbec nebrzdilo,ulámané páky na nastavení sedačky a mnoho dalších nedostatků na můj vkus!

Po třetí návštěvě v Brně ,fa. elacar Úvoz 5 jsem rezignoval,protože tam na mě ,si myslím vytáhli úplně jiný vůz,než nabízeli (2002 elegance) a nedal jsem jim ani šanci mi ho předvést,no hrůza.Přitom v inzerátu,stav perfektní.

Na další auto,které asi bude ale dobré jsem nejel (fa. jokar Nový Jičín),protože mě přešla chuť na výměnu vozu pro moji paní a usoudil jsem,že bude rozumné,když zústane u své C 2 (citroen),která je z roku 2005 v plné náloži,včetně pal.počítače.Auto opravdu v perfektním stavu.

V podstatě jsem chtěl jenom napsat,jaká auta autobazary nabízejí a jakou jim dávají referenci.Ještě jsem zapomněl na AAA Pardubice...

Musím potvrdit své rčení,že bohužel stále žijeme v ranném pomalu se rozvíjejícím socialistickém kapitalismu,nebo ,jak to tady jednou nazval enougher "zmrdozem"

Závěrem musím říct,že jsem rád,že mám doma auta jaká mám a asi u nich ještě nějaký pátek zůstanu.

2014-11-08 22:35:56

Každej chce prodat a vždycky se najde někdo kdo to koupí ale jak si poznal kolik má najeto 14let starý auto podle rezatejch kotoučů a bubnů ?

Slonice, 2014-11-08 22:35:56 napsal:

Každej chce prodat a vždycky se najde někdo kdo to koupí .. ale jak si poznal kolik má najeto 14let starý auto podle rezatejch kotoučů a bubnů ? ..

2014-11-09 11:34:25

slonice: upřímně mne zajímá to same.

Jestli hledas auto účelově postavené k dennímu užití s nájezdem pod 100000 km tak musíš koupit nove

2014-11-09 13:36:00

enougher: Možná jsem to blbě napsal,ale tam šlo hlavně o prezentaci vozů,vždy " perfektní" stav.To mě na tom štve.Jsou však vozy ,které i na 150 tis. km jsou jako nové.

Dokonce i Adam má ve svých inzerátech poctivě psané o jakou věc se jedná a nic nepřikrášluje.

Jde pouze a pouze o způsob nabídky ,nic víc.Bazary,které jsem navtšívil jsou pro mě z toho důvodu v budoucnu nezajímavé.

Z obchodního hlediska ztrácejí důvěru ,nic víc.Proto ta citace mého názoru na dnešní "český kapitalismus" v očích některých kšeftmanů.Taky dělám do kšeftu a vím sám,jak těžko zákazníka z ískat a jak lehko je ho ztratit.

Doli  
Libor
2014-11-09 13:39:34

Šolim: On je taky problém v legislativě tohoto státu, která tyhle podvody schvaluje. Pokud nebudou brány tyhle věci - úprava stavu tachometru, falšování servisních knížek....jako podvod, tedy trestný čin, bude se vesele stáčet a pozměňovat i nadále.

2014-11-09 14:37:51

doli: Vím,že mi rozumíš,ale už se o tom zákonu kecá hodně dlouho a zejména u automobilů by se s tím mělo něco dělat,protože ať je to jak je to, většina obyvatelů naší země je odkázána si koupit ojeté auto,protože na nové není a zejména průměrná mladá rodina na to absolutně nemůže mít!

Prostě je v tom zase jenom korupce a volné pole pro ty,o kterých píšu.

Způsob jednání v těch bazarech je hrozný.Osobně si nedokážu představit,že bych někoho nalákal na vůz ,o kterém píšu,že je v perf. stavu,nebo bych nabízel dokonce úplně jiné.Asi jsem hodně najivní,ale to mi fakt hlava nebere.

Myslím si,že je to horší věc,než u tzv. "šmejdů",protože tam ti lidé jedou z plezíru,aby zabili čas a jsou již do předu varováni,aby na podobné akce nejezdili.

Občas se na auta jdu z dlouhé chvíle podívat a jsou i pěkná,ba dokonce moc pěkná i za slušný prachy,ale poslední zkušenost mě dost zaskočila.Tím nechci samozřejmě všechny házet do jednoho pytle a jsou i hodně slušní a poctiví prodejci,bohužel těch vychcánků je mnohem více

2014-11-09 17:34:20

Šolim: Milouši prosím Tě nerozčiluj se je to na infarkt a stejně s tím nic neuděláme my obyčejní konzumenti

2014-11-09 19:03:13

baby: Pepíčku to vůbec ne, pouhé postěžování si a podělení se o zkutečnosti,které jsou notoricky známé.To mi akorát potvrzuje,že rčení "zlaté české ručičky" skončilo v 1948 a po roce 1989 čím větší vychcan a zloděj tím líp,ať žije korupce

Ale jinak jsem v naprosté pohodě,dnes jsem chtěl projet vůz,ale jelikož slabě mrholilo,tak jsem to vzdal.Přece si ho nebudu špinit,když můžu skočit do Fabky nebo CitrouškaChudák ,ten měl namále,ještě , že ti vychcani v bazarech jsou

2014-11-09 19:08:49

Šolim: Musím s tebou jen a jen souhlasit


Odpovědět