Fórum - Téma


Coca Cola &


Fórum Pokec všeobecný Coca Cola &
2013-09-19 10:28:29

Coca-Cola  |  Více info

Svatik  
Svaťa
2013-09-19 12:30:40

To je známá věc. Mám známého co chodí na hrabačky (s detektorem kovů) a najde třeba pistoli z WW II, totálně zrezlá. Dá ji do hrnce, zalije colou a tak za dva dny ji vyndá. Normálně vyndá zásobník, vypáskuje z něj náboje, rozebere ji a po rzi zbude jen na dně hrnce takový bahýnko. Né že by pak taková zbraň byla funkční, ale zůstane čistý kov, kterej si zakonzervuje a má pěknej kousek do sbírky. Viděno na vlastní oči a posléze vyzkoušeno na totálně zrezlým ložisku ze šroťáku. Může za to kyselina fosforečná, ale skoro stejně dobře by posloužila téměř jakákoli jiná kyselina. Citronová, ocet a určitě i další.

2013-09-19 22:03:36

tak to jsem nevěděl hned ráno poleju masařku

2013-09-19 22:20:52

slonice: nezahravej si, pac to funguje a z masarky jak znamo by Ti zbyla pouze ta kasicka a volant

2013-10-18 19:53:21

Mýty o Coca Cole .. Na TV prima cool dnes odpoledne byl odvysílán doku film o vlastnostech Coca coly.

Na toto téma se tady taky psalo a docela i fantazírovalo,jaké zázračné učinky tento napoj má.V podstatě pouze dokáže akorát perfektně vyčistit chromové části a částečně po době 24 hod vyčistí zastaralé mince.

Ostatní , jako např. zoxidované kontakty baterie,působení na lak atp,nemá absolutně žádný vliv.

Rovněž tam byla ukázka naloženého bifteku po dobu 24 hod v cole a výsledek byl absolutně negativní,biftek zústal bez jakékoli změny,či narušení.

Závěrem v podstatě bylo řečeno,že Coca Cola je zdravý nápoj bez vedlejších účinků,jako asi vše ve zdavé míře.

Já testuji obden CC+RUM a zatím neschledávám vedlejší účinky,mimo tvrdnutí jater,ale to není vinou CC

viki  
viktor
2013-10-18 21:20:25

Šolim: se nediv když do toho ze začátku rvali koku že jim při pohledu na biftek vyrostla kráva a odešla

2013-10-23 21:55:13

No, nevím, netvrdil bych, že pomáhá jen na chrom. Já Colu používám desítky let na rezavé šrouby a nejen na autě. Naučil mně to švagr automechanik ještě za bolševika. A na šrouby to funguje stoprocentně. Naopak, po zjištění , co to dělá s rezavými šrouby jsem pochopil, proč mám po pití Coly takové problémy se žaludkem a přestal jsem to "svinstvo" pít. Pořad na Primě Cool o Cole jsem viděl taky, ale moc těm "hochům" nevěřím. Trošku s různými tvrzeními "manipulovali ve svůj prospěch" a spíše mi to připadalo jako virální reklama firmy Coca-Cola. Už jsem také četl v minulosti více článků na téma Coca-Cola a rakovina.

2013-10-24 12:47:25

ajabaja: JJ,musíš si vybrat to co je dobrého a není.Samozřejmě , že to jsou obchodně komerční tahy,ale jak jsem psal všechno v rozumné míře je dobré,nebo zdravé,vždyť i ve zdravotnictví se používají drogy ve prospěch zdraví

Nic se nesmí přehánět a i ta CC je v rozumné míře zdravá,ale v tom pořadu šlo spíše o tom , že se CC přidávají až příliš zázračné učinky,které asi až tak nemá.Pravdou je určitě to , že proč používat CC v autoprůmyslu,když existují různé špičkové chemické přípravky vyloženě určené k určitému použití.

Já konzumuji asi tak dvakrát týdně CC+RUM a stále jsem odolnější a to bez vedlejších zdravotních problémů,asi takhle

2013-10-24 16:37:36

Šolim: Nu, rozmlouvat Ti to nebudu, hlavně že věříš "dobré myšlence" o utužování zdraví pomocí kyselin. Však za pár let uvidíš, co na to žlučník a žaludek.....Apropó, také jsem miloval červené, napůl ředěné Colou.....A ten aspartam ve formě umělého sladidla tomu také asi moc nepřidá.


Odpovědět