Články


Sprinter - Luxusní dodávka

2011-04-04 Přečteno: 2 659x

Nejen limuzína může být luxusní

Koho by napadlo, že luxusu si může dopřát nejen v drahých limuzínách, ale i v obyčejných dodávkách. Ačkoliv slovo obyčejných v tomto případě příliš neplatí – dodávka od Mercedes – Benz má k běžným dodávkám docela daleko.

Dobrý reklamní tah

Společnost Brilliant Transportation, působící v oblasti dopravy, před časem potřebovala najít luxusní vůz, který by byl opravdu reprezentativní i pro ty nejnáročnější klienty z Las Vegas či New Yorku. Ačkoliv si mohli pořídit nějakou z běžně vyráběných limuzín, raději vsadili na jistotu originální reklamy a nechali si na míru vytvořit luxusní vůz z dodávky.

Uvnitř luxusní pokoj

Pro své účely si vybrali model Sprinter, který má dostatečně velký nákladový prostor – ten byl však ihned přestavěn na luxusní pokojík až pro čtyři cestující. Ti si mohou připadat jako v drahém hotelu, ve výbavě vozu totiž nalezneme 32“ ploché televize s osmi reproduktory, minibar, domácí kino i masážní sedačky. Samozřejmě nechybí ani systém handsfree a bezdrátové připojení k Internetu. Ve voze najdeme i kompletní prezentační nástroje pro uspořádání konference.

Prostor především

Je jisté, že každý, kdo do dodávky nastoupí, musí být překvapen luxusním interiérem. Výhodou je také dostatečný prostor, který dodávka nabízí – i velmi vysoký pasažér se může bez problémů postavit. Tento obchodní tah se společnosti zkrátka vydařil na výbornou.

Zdroj : www.leftlanenews.com

Autor : Michaela

Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie


Články