Články


Imigrant schovaný pod kapotou Mercedesu

2015-09-02 Přečteno: 1 976x

Vlna migrantů valící se z Afriky zkouší proniknout do Evropy pomocí často neuvěřitelných kousků. Ve španělském městě Ceuta ležícím na severu Afriky objevila hlídka uprchlíka schovaného pod kapotou auta, další byl pod zadními sedadly.

Guardia Civil je jedna ze složek španělské policie, mimo jiné má na starosti hlídání hranic. Hlídka ve městě Ceuta ležícího ve španělské enklávě na území Maroka objevila dva běžence doslova v útrobách starého mercedesu. Na podobných místech obvykle pašeráci schovávají drogy a další kontraband, tentokrát u hraničního přechodu El Tarajal stráž objevila při kontrole dva běžence ze subsaharské Afriky.

Posádka vozu tvořená dvěma Maročany (23 a 29 let), která svou nervozitou přilákala pozornost hlídky, je zadržená. Dvojice uprchlíků putovala na ambulanci. Podle vyjádření lékařů jevili běženci známky vyčerpání a byli přiotrávení výfukovými plyny. Nyní jsou v pořádku.

Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie

Mercedes Benz W124

Toto je článek o modelu Mercedes Benz W124

Mercedes-Benz W124

Sedan Mercedes W124 přišel na trh v roce 1984.

Následující rok pak prostorné kombi a od roku 1986 byly všechny verze se šestiválcovými motory standardně vybavovány ABS. Rok 1987 přinesl automatickou uzávěrku diferenciálu a pohon všech kol 4Matic. Milovníci tohoto modelu vědí, že bylo představeno také atraktivní kupé. Od roku 1988 se pod kapotou vozu objevují populární dieselové pětiválce, ale i p...

W124 - Recenze ojetiny E500

Osmiválec implementovaný pod kapotu sedanu řady W124 tvoří až bizarní protiváhu plazivým taxikářským dieselům základních verzí. Obrovské kouzlo desetitisícové série sedanů označených 500E či E500 však pochopíte až při hlubším zkoumání – transplantace srdce totiž nebyla zdaleka jedinou úpravou, jenž etalon nudy a kvality při své přeměně na silniční stíhačku prodělal.

Mercedes W124 se vyráběl v l...


Články